ДЕКОРУВАННЯ КОНВЕРТІВ

Конверти З Друком Логотипу лише завдяки оригінальному дизайну чи фірмовому стилю можуть запам'ятатися адресату. А що робити, якщо вичерпано всі ідеї щодо графічного дизайну? У такому разі будуть, як ніколи, до речі перевірені часом основні способи декорування конвертів.
Хотілося б відразу відзначити, що через вартість подібних процесів декорування робиться найчастіше на преміум сегменті паперових конвертів. Тепер докладніше про способи та їх ефекти.
Вибірковий ультра-фіолетовий лак. Начебто нічого особливого, але якщо темне матове тло покрити візерунком, зробленим за допомогою вибіркового глянцевого лакування, будь-який Паперовий Конверт відразу ж перетвориться. Варто пам'ятати, що вибірковий лак може бути не тільки глянцевим, а й матовим, з ефектом піску (шорстким) і навіть глітерним. При вмілому поєднанні подібного способу декорування при виробництві Дизайнерських Конвертів або Поштових Конвертів, можна досягти приголомшливих результатів.
Конверти З Тисненням Логотипу. Тиснення – це процес вдавлювання зображення на поверхню. Найчастіше тиснення на конвертах роблять з використанням фольги. Фольги бувають не лише золотого чи срібного кольорів. Їхній асортимент значно ширший. Тому, завжди можна підібрати найкращий, щоб зробити Тиснення Логотипу На Конвертах. Якщо використовувати фактурні дизайнерські папери, то отримане за допомогою тиснення зображення і без фольги виділятиметься і виглядатиме не менш красиво.
Конверти З Конгревом Логотипу. Конгрев – це процес видавлювання зображення із площини назовні. Найчастіше висота конгрева становить частки міліметра, але навіть при цьому його ефект не буде помічений.
Висікання Конвертів. Будь-які Поштові Конверти З Логотипи, у звичному для всіх нас вигляді, висікається, тобто вирізається спеціальною штанц-формою з гострими ножами з паперу. До чого тут декорування, запитаєте ви? Справа в тому, що за допомогою висікання можна створити унікальну фігурну форму, висікти візерунки, віконця та інше, що може уявити ваша фантазія та реалізувати технічна можливість висікання.
Всі способи декорування конвертів можна робити як окремо, так і разом в будь-якому порядку. 


Інші проекти компанії: print.com.ua   konverty.com.ua   bloknoty.com.ua   kalendari.com.ua

Час завантаження сторінки: 0,0318 s