ДИЗАЙН КОНВЕРТІВ

Доопрацювання або розробку макетів без виробництва продукції НЕ РОБИМО!

РОЗРОБКА МАКЕТІВ 

Пакет "Простіше простого!" – від 200 грн.
Технічний дизайн за чітким технічним завданням.
Суть пакета. У Вас уже все є: готова ідея, набраний текст, назва шрифтів, картинки та позитивний настрій. Дизайнер легким рухом руки перетворює все це на дивовижний макет. Орієнтовний термін розробки макету складає 1 – 2 дні. У вартість пакета входить розробка одного варіанту і до двох правок!

Пакет "Трішки креативу!" – від 500 грн.
Колективна робота у тандемі дизайнер-замовник.
Суть пакета. У Вас є ідея, логотип та набраний текст. Дизайнеру залишається тільки додати родзинку та втілити в життя Вашу найпотаємнішу мрію – створити макет мрії, який вже Вам сниться ночами. Буквально 2 – 4 дні і можна сміливо відзначати ще одне успішно вирішене завдання. У вартість пакета входить розробка двох варіантів та до трьох правок по одному з них!

Пакет «Олл інклюзів!» – від 1500 грн.
Розробка із нуля.
Суть пакета. У Вас немає нічого. Ні логотипу, ні тексту, ні тим більше бренд-бука. Ні-чого, крім невиразного уявлення концепції та бажання отримати супер-макет. Колективно настроївшись на світові потоки геніальних ідей, дизайнер та його муза створять шедевр світового масштабу, який змусить Ваших конкурентів кусати лікті від безвиході. На це, звісно, ​​знадобиться час. Поспішати генія не можна! Тому орієнтовний термін розробки прототипу від 4-х днів. У вартість пакета входить розробка трьох варіантів та до трьох правок по одному з них!


ДОРОБКА МАКЕТІВ 

Пакет «Вже готовий!» – від 100 грн.
Суть пакета. Ви вже маєте електронний макет, але в ньому потрібно зробити невеликі правочки, зовсім маленькі.

Пакет «Треба попрацювати!» – від 300 грн.
Суть пакета. Ви вже маєте макет, але роботи там – не початий край. Та ще й додати щось потрібно, чого, як завжди, ні в кого немає, крім нашого дизайнера – крихту таланту та вишуканого смаку!

Доопрацювання макетів здійснюється за умови, що Ваші макети можна редагувати!

 

 


Інші проекти компанії: print.com.ua   konverty.com.ua   bloknoty.com.ua   kalendari.com.ua

Час завантаження сторінки: 0,0325 s