НОВИНИ

Акції, нові ідеї, цікаві події, новинки матеріалів та інша, на наш погляд, цікава інформація зібрана в цьому розділі. Сподіваємося, що всі новини компанії будуть для вас не тільки цікаві, а й корисні.

КОЛІРНІ ПОШТОВІ КОНВЕРТИ
Кольорові Поштові Конверти З Кольорового Офсетного Папіру все частіше мають попит на ринку поліграфії. Кольорові офсетні папери значно дешевші за дизайнерські. Це робить ціни Кольорових Поштових Конвертів доступнішими. А за рахунок великої палітри кольорових офсетних паперів, що налічує понад 25 кольорів, кольорові поштові конверти не менш привабливі, ніж конверти з дизайнерського паперу. Для виготовлення Кольорових Поштових Конвертів ми використовуємо папери європейського виробництва, тільки найвищої якості, переважно щільністю 80 або 160 г/м2.

Детальніше...


КОНВЕРТИ З ДИЗАЙНЕРСЬКОГО ПАПЕРУ
Будь-яка продукція, виготовлена з дизайнерського паперу, завжди дасть фору поліграфії зі звичайних паперів або картонів. Посудіть самі! Що вам більше сподобається? Білі Поштові Конверти З Офсетного Паперу чи ефектні Дизайнерські Конверти з кольорового, фактурного паперу ще й із декоруванням? Конверти З Дизайнерського Папіру або картону завжди виглядають дорожче та багатшими! Тому і замовляють Дизайнерські конверти

Детальніше...


ДЕКОРУВАННЯ КОНВЕРТІВ
Конверти З Друком Логотипу лише завдяки оригінальному дизайну чи фірмовому стилю можуть запам'ятатися адресату. А що робити, якщо вичерпано всі ідеї щодо графічного дизайну? У такому разі будуть, як ніколи, до речі перевірені часом основні способи декорування конвертів. Хотілося б відразу зазначити, що через вартість подібних процесів декорування робиться найчастіше на преміум сегменті паперових конвертів. Тепер докладніше про способи та їх ефекти.

Детальніше...


ШТАМПИ У НАЯВНОСТІ
Не завжди клієнти хочуть Замовити Конверти З Друкуванням формату С6, С5, С4 або Е65, тобто стандартних форматів. Іноді потрібні унікальні розміри. У такому випадку, ми готові безкоштовно поділитися своїми багаторічними напрацюваннями і запропонувати своїм клієнтам штампи для висікання Конвертів, що вже є в наявності. Все прекрасно понимают, что иногда выгоднее изменить макет под готовый штамп, чем дополнительно оплатить производство штампа. Ведь это прямая затрата, влияющая на конечную Стоимость Конвертов.

Детальніше...


    Інші проекти компанії: print.com.ua   konverty.com.ua   bloknoty.com.ua   kalendari.com.ua

    Час завантаження сторінки: 0,0524 s