КОЛІРНІ ПОШТОВІ КОНВЕРТИ

Кольорові Поштові Конверти З Кольорового Офсетного Папіру все частіше мають попит на ринку поліграфії. Кольорові офсетні папери значно дешевші за дизайнерські. Це робить ціни Кольорових Поштових Конвертів доступнішими. А за рахунок великої палітри кольорових офсетних паперів, що налічує понад 25 кольорів, кольорові поштові конверти не менш привабливі, ніж конверти з дизайнерського паперу.
Для виготовлення Кольорових Поштових Конвертів ми використовуємо папери європейського виробництва, тільки найвищої якості, переважно щільністю 80 або 160 г/м2.
Друк Логотипу На Кольорових Поштових Конвертах рекомендується та здійснюється лише цифровим способом. За рахунок криючої особливості порошкового цифрового тонера, колір матеріалу практично не спотворює передачу кольору надрукованого зображення.
Ми не продаємо чисті Кольорові Поштові Конверти зі складу! Одним із напрямків нашої діяльності є Виробництво Кольорових Конвертів Під Замовлення! Найпоширеніші формати вироблених нами кольорових конвертів - це: Кольорові Поштові Конверти С5 формату, Кольорові Поштові Конверти С6 формату, Кольорові Поштові Конверти DL формату. Не є винятком і виробництво кольорових поштових конвертів нестандартного формату, під ваш розмір. Рекомендовані тиражі кольорових поштових конвертів - від 100 шт., При цьому вони можуть бути різнокольоровими, але обов'язково з печаткою.


Інші проекти компанії: print.com.ua   konverty.com.ua   bloknoty.com.ua   kalendari.com.ua

Час завантаження сторінки: 0,0309 s