ДИЗАЙНЕРСЬКІ КОНВЕРТИ


Дизайнерські конверти Київ - це поштові або подарункові конверти, виготовлені з дизайнерського паперу або картону. Дизайнерський папір налічує велику гаму кольорів і фактур, тому Дизайнерські Конверти виглядають набагато багатшими і красивішими за свої аналоги на офсетному папері. Дизайнерські конверти замовляють як для привітання VIP-клієнтів, так і просто для поштового розсилання.
Фабрика Конвертів пропонує Виробництво Дизайнерських конвертів малими та середніми тиражами. Нанесення Логотипу На Конверт здійснюється або способом цифрового чи трафаретного друку, або способом тиснення логотипу фольгою або без фольги. Також застосованими для декорування Дизайнерських Конвертів конгрев - видавлювання логотипу або вибіркове лакування. Дизайнерські конверти можна зробити як стандартного, так і індивідуального розміру або з унікальною висічкою. Дизайнерські конверти клеяться вручну на двосторонній скотч або спеціальний рідкий клей. Як клейова стрічка на клапані Дизайнерського Конверту використовується смужка двостороннього скотчу.

У зв'язку з великою кількістю варіантів комбінацій матеріалів, способів нанесення логотипу на конверт та декорування, Прорахунок Дизайнерських Конвертів робиться завжди індивідуально!

Пропонуємо зі складу готові конверти під візитку форматом 60х100 мм.
Dali bianco 120 г/м2-1,75 грн/шт.
Dali bianco 160 г/м2-2,45 грн/шт.
бурий крафт лайнер 120 г/м2-2 грн/шт.
Мінімальна вартість відвантаження 300 грн.

 


ПРИКЛАДИ РОБІТ


  • конверт из дизайнерского картона
  • трафаретная печать на конвертах
  • конверт с печатью золотом
  • конверт С5 без печати
  • конверты под диски

Інші проекти компанії: print.com.ua   konverty.com.ua   bloknoty.com.ua   kalendari.com.ua

Час завантаження сторінки: 0,0325 s